MEDRESELERİMİZ MEZUN VERİYOR

 

 

Gine Konakri Mahmud Ustaosmanoğlu Külliyesi ve Kırıkhan’da İhtisas Merkezi'ni başarıyla bitiren talebelere mezuniyet töreni düzenlenerek icazetleri takdim edildi.

 

Gine'de II. Abdülhamid Han Camii’nde Cuma namazı sonrası düzenlenen icazet merasiminde konuşan İDDEF İcra Kurulu Başkanı Mehmet Turan Hocaefendi, “Cennetmekan II. Abdülhamid Han'ın ismiyle müsemma bu camide Ümmetin bir araya gelmesine vesile olacak bu merasim aramızdaki muhabbet köprüsünü kuracak. Manevi bağlarımız tekrar birleşerek güneşin doğduğu her yere Ehli Sünnet ve’l Cemaat çizgisinde Allah’ın nuru doğacak; sadece Müslümanlar değil tüm insanlık bu huzurdan bu aydınlıktan bu güzel hizmetlerden müstefit olacak.” dedi.

 

Hatay Kırıkhan'da savaş nedeniyle eğitimlerine devam edemeyen Suriyeli talebeler için açılan medresede yeni mezunlar vermeye devam ediyor.

 

 

Okunma : 85
  • İNSANA DEĞER VEREN DERNEKLER FEDERASYONU Cebeci Mh. Eski Edirne Asfaltı No:702/B Kat:4 Sultangazi / İSTANBUL Diğer Şube Adresleri :İletişim
  • İDDEF bir İsmailağa kuruluşudur.

Bugün 267 Kişi, 23 Nisan 2015'den itibaren toplamda 2.145.211 Kişi İddefi ziyaret etti. Şu an 77 Kişi sitemizi inceliyor.