KURBAN 2017

 

 

Bu kurban döneminde de siz değerli bağışçılarımızın bizlere vekaletini vermiş olduğunuz kurbanlarınızı 4 kıtada 33 ülkede  vazifelendirdiğimiz görevli hocalarımızın öncülüğünde gerekli duyulan bölgelerde ve medreselerimizin bulunduğu muhtelif yerlerde kesimini gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

Kesim gerçekleştirdiğimiz ülkeler başlıca; SIRBISTAN, BURKİNA FASO, GİNE, MALİ, GANA, GÜRCİSTAN, KIRGIZİSTAN, SENEGAL, ETİYOPYA, HİNDİSTAN, UGANDA, KENYA, KIRIKHAN, MORİTANYA, KAZAKİSTAN, PAKİSTAN, FİL DİŞİ, TANZANYA, SRİ LANKA, NİJER, İRAN, SUDAN, BOSNA HERSEK, BENİN, ÜRDÜN, SOMALİ, KOSOVA, KAMBOÇYA, ACE, MALEZYA, KIBRIS, NİJERYA VE BANGLADAŞ olmak üzere bu sene toplam 33 ülkede kurban kesimi ve dağıtımı gerçekleştireceğiz.

 

Talebe kardeşlerimizin, onların ailelerinin ve diğer ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin geçmiş yıllarda istifade ettiği 35.000 hisse kurbanın sayısını bu yılda arttırma hedefinde olan İDDEF (İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu) olarak, bu yılda çalışma gayretimizi arttırarak, sağlıklı bir şekilde nezih ortamlarda kurbanlarınızı kesiyor ve ihtiyaç sahibi kimselere özenle dağıtmaya gayret ediyoruz.

 

Kurban bayramında kesilen vacip kurbanlarınızın yanısıra adak-akika-şükür ve diğer nafile kurbanlarınızı da kesiyoruz. Şubelerimizdeki yetkili personelimizden bağışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, banka hesap numaralarımızından ve web sitemiz üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aynı şekilde kurban vekaletlerinizi de isterseniz çağrı merkezlerimizi arayarak sözlü olarak, isterseniz banka hesap numaralarımız ve web sitemiz üzerinden kurban bağışlarınızı göndererek yazılı olarak gerçekleştirebilir, Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Okunma : 3.287
  • İNSANA DEĞER VEREN DERNEKLER FEDERASYONU Cebeci Mh. Eski Edirne Asfaltı No:702/B Kat:4 Sultangazi / İSTANBUL Diğer Şube Adresleri :İletişim
  • İDDEF bir İsmailağa kuruluşudur.

Bugün 300 Kişi, 23 Nisan 2015'den itibaren toplamda 2.145.244 Kişi İddefi ziyaret etti. Şu an 110 Kişi sitemizi inceliyor.