BU KIŞ ÜŞÜMESİN

 

Suriye’de savaşın üzerinden geçen 7 yılda bir buçuk milyon insan öldürüldü. 8 buçuk milyon insan ise yerlerinden olarak, ülkemize ve komşu ülkelere sığındı.

 

Hayatta kalabilmek için yerlerinden olan milyonlarca Suriyeli şimdi soğuk kış şartlarıyla karşı karşıya. Sıcaklıkların düşmesiyle birlikte sınırdaki mülteci kamplarında üzerlerinde bir çadırdan başka bir şeyleri olmayan kardeşlerimiz için kollarımızı sıvadık.

 

“Bu Kış Üşümesin” sloganıyla başlattığımız yardım kampanyası kapsamında battaniye, bebek maması, un ve kumanya paketleri mazlum ve muhtaç kardeşlerimize ulaştırılacak. Şimdi siz de destek olun; yardımlarınız mazlum kardeşlerimizin yüzünü güldürsün.

 

Derneğimizin başlatmış olduğu kış yardımları kampanyasına destek olmak için banka hesap numaralarına, www.iddef.org adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca SURİYE yazıp 1373’e SMS göndererek 5 TL destekte bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve bağışlarınız için 0212 621 00 65 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Okunma : 16.865
  • İNSANA DEĞER VEREN DERNEKLER FEDERASYONU Cebeci Mh. Eski Edirne Asfaltı No:702/B Kat:4 Sultangazi / İSTANBUL Diğer Şube Adresleri :İletişim
  • İDDEF bir İsmailağa kuruluşudur.

Bugün 268 Kişi, 23 Nisan 2015'den itibaren toplamda 2.145.212 Kişi İddefi ziyaret etti. Şu an 78 Kişi sitemizi inceliyor.